Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo Wydzialu
Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu Politechniki Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Katedra Zarządzania i Logistyki Pracownicy - kontakt

Sekretariat Katedry
mgr Beata Wysocka
tel: (091) 4809 690, pok. 420
ul. H. Pobożnego 11
adres email: kzil@pm.szczecin.pl, b.wysocka@pm.szczecin.pl


 

Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
KIEROWNIK dr hab. Stanisław Iwan prof. PM tel. wew. 808, 632
s.iwan@pm.szczecin.pl
Pokój 109
  dr hab. Mariusz Jedliński prof. PM tel. wew. 743
m.jedlinski@pm.szczecin.pl
Pokój 413
  dr hab. Izabela Dembińska prof. PM tel. wew. 670
i.dembinska@pm.szczecin.pl
Pokój 317
  dr inż. Tomasz Dudek tel. wew. 620
t.dudek@pm.szczecin.pl
Pokój 110
  dr inż. Witold Torbacki tel. wew. 689
w.torbacki@pm.szczecin.pl
Pokój 210
  dr Artur Rzempała tel. wew. 672
a.rzempala@pm.szczecin.pl
Pokój 319
  dr inż. Ewa Hącia tel. wew. 672
e.hacia@pm.szczecin.pl
Pokój 319
  dr Kinga Kijewska tel. wew. 685
k.kijewska@pm.szczecin.pl
Pokój 417
  dr inż. Natalia Wagner tel. wew. 687
n.wagner@pm.szczecin.pl
Pokój 419
  dr Justyna Lemke tel. wew. 617
j.lemke@pm.szczecin.pl
Pokój 315
  mgr inż. Mariusz Nürnberg tel. wew. 838
m.nurnberg@pm.szczecin.pl
Pokój 209
  dr inż. Katarzyna Sosik - Filipiak tel. wew. 807
k.sosik@pm.szczecin.pl
Pokój 207
  dr inż. Oleksandra Osypchuk tel. wew. 687
o.osypchuk@pm.szczecin.pl
Pokój 419
  mgr Marianna Maruszczak tel. wew. 700
m.maruszczak@pm.szczecin.pl
Pokój 424
  mgr inż. Kamil Pędziwiatr tel. wew. 673
k.pedziwiatr@pm.szczecin.pl
Pokój 324
  mgr inż. Karolina Kaśkosz tel. wew. 786
k.kaskosz@pm.szczecin.pl
Pokój 206A
Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę