Katedry - Katedra Zarządzania i Logistyki - Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie
Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Katedry Katedra Zarządzania i Logistyki

Sekretariat Katedry
mgr Beata Wysocka
tel: (091) 4809 690, pok. 420
ul. H. Pobożnego 11
adres email: kzil@am.szczecin.pl, b.wysocka@am.szczecin.pl


 

Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
KIEROWNIK dr hab. Stanisław Iwan prof. AMS tel. wew. 691, 808
s.iwan@am.szczecin.pl
Pokój 421, 109
  dr hab. Mariusz Jedliński prof. AMS tel. wew. 413
m.jedlinski@am.szczecin.pl
Pokój 413
  dr hab. Izabela Dembińska prof. AMS tel. wew. 670
i.dembinska@am.szczecin.pl
Pokój 317
  dr inż. Tomasz Dudek tel. wew. 620
t.dudek@am.szczecin.pl
Pokój 110
  dr inż. Witold Torbacki tel. wew. 689
w.torbacki@am.szczecin.pl
Pokój 210
  dr Artur Rzempała tel. wew. 672
a.rzempala@am.szczecin.pl
Pokój 319
  dr Joanna Kasińska tel. wew. 669
j.kasinska@am.szczecin.pl
Pokój 318
  dr inż. Ewa Hącia tel. wew. 672
e.hacia@am.szczecin.pl
Pokój 319
  dr inż. Patrycja Narękiewicz tel. wew. 672
p.narekiewicz@am.szczecin.pl
Pokój 319
  dr Kinga Kijewska tel. wew. 685
k.kijewska@am.szczecin.pl
Pokój 417
  dr inż. Natalia Wagner tel. wew. 687
n.wagner@am.szczecin.pl
Pokój 419
  dr Justyna Lemke tel. wew. 617
j.lemke@am.szczecin.pl
Pokój 315
  mgr inż. Mariusz Nürnberg tel. wew. 838
m.nurnberg@am.szczecin.pl
Pokój 209
  mgr inż. Katarzyna Sosik tel. wew. 807
k.sosik@am.szczecin.pl
Pokój 207
  mgr inż. Oleksandra Osypchuk tel. wew. 687
o.osypchuk@am.szczecin.pl
Pokój 419
  mgr Marianna Maruszczak tel. wew. 700
m.maruszczak@am.szczecin.pl
Pokój 424
  mgr inż. Kamil Pędziwiatr tel. wew. 673
k.pedziwiatr@am.szczecin.pl
Pokój 324
Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę