Katedry - Katedra Gospodarki Morskiej i Systemów Transportowych - Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie
Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Katedry Katedra Gospodarki Morskiej i Systemów Transportowych

Sekretariat Katedry
lic. Karolina Małecka
tel: (091) 4809 640, pok. 320
ul. H. Pobożnego 11
email: kgmist@am.szczecin.pl, k.malecka@am.szczecin.pl

 

Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
KIEROWNIK dr hab. inż. Izabela Kotowska, prof. AMS tel. wew. 756, 679
i.kotowska@am.szczecin.pl
Pokój 20/321/412
  dr Dariusz Bernacki tel. wew. 671
d.bernacki@am.szczecin.pl
Pokój 316
  dr inż. Agnieszka Deja tel. wew. 650
a.deja@am.szczecin.pl
Pokój 15b
  dr inż. Piotr Durajczyk tel. wew. 742
p.durajczyk@am.szczecin.pl
Pokój 114
  dr inż. Aleksandra Łapko tel. wew. 687
a.lapko@am.szczecin.pl
Pokój 419
  dr inż. Andrzej Montwiłł tel. wew. 728
a.montwill@am.szczecin.pl
Pokój 415
  dr inż. Oliwia Pietrzak tel. wew. 726
o.pietrzak@am.szczecin.pl
Pokój 416
  dr inż. Krystian Pietrzak tel. wew. 726
k.pietrzak@am.szczecin.pl
Pokój 416
  dr inż. Roma Strulak - Wójcikiewicz tel. wew. 635
r.strulak@am.szczecin.pl
Pokój 418
  dr inż. Bogusz Wiśnicki tel. wew. 647
b.wisnicki@am.szczecin.pl
Pokój 112
  dr kpt. ż. ś. Krzysztof Woś tel. wew. 742
k.wos@am.szczecin.pl
Pokój 114
  mgr inż. Adriana Bohdan tel. wew. 700
a.bohdan@am.szczecin.pl
Pokój 424
  mgr inż. Natalia Drop tel. wew. 700
n.drop@am.szczecin.pl
Pokój 424
Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę