Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Wydział Wydziałowe Centrum Kształcenia

Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
Kierownik dr inż. Tomasz Dudek tel. 666
t.dudek@am.szczecin.pl
Pokój 22
  dr inż. Beata Drzewieniecka tel. 654
b.drzewieniecka@am.szczecin.pl
drzewbea@interia.pl
Pokój 221
  dr Aleksander Królikowski tel. 671
a.krolikowski@am.szczecin.pl
Pokój 316
  dr inż. Małgorzata Szyszko tel. 651
m.szyszko@am.szczecin.pl
Pokój 208
  dr Sylwester Kowalski tel. 681
s.kowalski@am.szczecin.pl
Pokój 414
  mgr inż. Agnieszka Frączek tel. 667
a.fraczek@am.szczecin.pl
Pokój 313
  mgr inż. Violetta Jendryczka tel. 667
v.jendryczka@am.szczecin.pl
Pokój 313
  mgr inż. Izabela Kamińska tel. 972
i.kaminska@am.szczecin.pl
Pokój 206A
  mgr inż. Dariusz Stachowiak tel. 665
d.stachowiak@am.szczecin.pl
Pokój 312
  mgr Marek Szelest tel. 665
m.szelest@am.szczecin.pl
Pokój 312
  mgr inż. Piotr Śledziewski tel. 646
p.sledziewski@am.szczecin.pl
Pokój 205A
SEKRETARIAT mgr Katarzyna Majchrzak tel. 643
ck.wiet@am.szczecin.pl
Pokój 21
  mgr inż. Monika Krupa tel. 811
m.krupa@am.szczecin.pl
Pokój 10
  mgr Sandra Nowakowska tel. 811
s.nowakowska@am.szczecin.pl
Pokój 10
  mgr inż. Sebastian Gorzelanny ​tel. 619
s.gorzelanny@am.szczecin.pl
Pokój 216
 

Koordynatorzy kierunków studiów WIET:

Logistyka                                                                  - dr Kinga Kijewska
Transport                                                                 - dr inż. Milena Bojanowska
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji           - dr Justyna Lemke
Zarządzanie                                                            - dr inż. Andrzej Montwiłł
Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę