Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Katedry Katedra Procesów Technologicznych

Sekretariat Katedry
mgr Beata Wysocka
tel: (091) 4809 690
adres email: kpt@am.szczecin.pl, b.wysocka@am.szczecin.pl

Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
KIEROWNIK dr hab. inż. Jarosław Chmiel prof. AMS tel. wew. 692, 785
j.chmiel@am.szczecin.pl
Pokój 423, 206b
  prof. dr hab. inż. Igor Ariefjew tel. wew. 668
i.ariefiew@am.szczecin.pl
Pokój 11
  prof. dr hab. inż. Tygran Dzhuguryan tel. wew. 829
t.dzhuguryan@am.szczecin.pl
Pokój 11
  prof. dr hab. inż. Tadeus Uhl tel. wew. 821
t.uhl@am.szczecin.pl
Pokój 9
  dr hab. inż. Bolesław Gireń prof. AMS tel. wew. 785
b.giren@am.szczecin.pl
Pokój 206b
  dr hab. inż. Remigiusz Iwańkowicz prof. AMS tel. wew. 680
r.iwankowicz@am.szczecin.pl
Pokój 218
  dr inż. Radosław Rutkowski tel. wew. 680
r.rutkowski@am.szczecin.pl
Pokój 218
  dr inż. Katarzyna Kędzierska tel. wew. 649
k.kedzierska@am.szczecin.pl
Pokój 215
  dr inż. Joanna Tuleja tel. wew. 649
j.tuleja@am.szczecin.pl
Pokój 215
  mgr inż. Daria Garlińska tel. wew. 786
d.garlinska@am.szczecin.pl
Pokój 206a
  mgr inż. Artur Kujawski tel. wew. 838
a.kujawski@am.szczecin.pl
Pokój 209
  mgr inż. Patrycja Pawłowska tel. wew. 673
p.pawlowska@am.szczecin.pl
Pokój 324
  mgr inż. Jacek Wojnowski tel. wew. 786
j.wojnowski@am.szczecin.pl
Pokój 206a
Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę